14. 4. 2018 – okrsková zábava 22. okrsku v sokolovně v Malé Hraštici

V sobotu se konala od 20 hodin Hasičská zábava 22. okrsku v sokolovně v Malé Hraštici. K poslechu i k tanci nám výborně hrála skupina RETRO BAND.  Protože byl náš sbor spolupořadateli, sešli jsme se  už ve 13 hodin k přípravě sálu a tomboly. Do tomboly se sešlo 192 cen od členů i od sponzorů, kterým tímto děkujeme.  Stejně jako minulý rok byl vypraven svozový autobus, který svážel členy a hosty. Trasa autobusu vedla z Nové Vsi pod Pleší přes Velkou Lečici a Velkou Hraštici k sokolovně. Na zábavu dorazilo pouhých 61 hostů, takže prostoru na tancování bylo dost. Na parket vyrazili tanečníci hned v polovině první série a končili s kapelou ve 2:15 ráno. Svozový autobus pak ve 2:30 hodiny ráno odvážel hosty zpět po obrácené trase. I přesto, že bylo málo hostů, tak jsme si zábavu náležitě užili.