28. 4. 2018 – SBĚR STARÉHO ŽELEZA

28. 4. 2018 – jsme se sešli ráno v 830před hasičárnou k plánované brigádě na sběr starého železa. Přišlo nás celkem 15 chlapů. Vyrazili jsme pro techniku a začali sbírat železo od nádraží směrem do obce. Letos, oproti loňsku, nám přálo počasí.
I když se to z počátku nezdálo, odvezli jsme nakonec 4 plné plaťáky za traktorem a 6 multikáry.  Při druhé jízdě s plaťákem se  nám povedlo píchnout gumu u traktoru, takže jsme museli použít druhý traktor. Se sběrem jsme skončili kolem poledne. Po vydatném a zaslouženém obědě jsme ještě nařezali a naštípali dřevo do zásoby pro děti do hasičárny. Odvoz svozovým autem sběrných surovin proběhl až v pondělí 2. 5. 2018.

Děkujeme všem, kteří nám darovali staré železo.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Zdeněk Barták, Kuba Barták, Pavel Popek, Pavel Popek ml., Radek Soběslavský, Tomáš Jirotka, Martin Jech, Filip Staněk a Roman Wiedermann.

FOTKY