3.6.2018 – Dětská okrsková soutěž

3.6. pořádalo SDH Nová Ves pod Pleší dětskou okrskovou soutěž, která se konala ve Velké Hraštici. Soutěžilo se v běhu na 60 metrů s překážkami a v požárním útoku. Jako první se soutěžilo na překážkách v pořadí: mladší dívky, mladší chlapci a poté společně starší dívky a starší chlapci. Po doběhnutí všech pokusů na překážkách se přestavěla dráha a běžel se požární útok. První v útoku soutěžilo naše mladší Béčko, voda byla sice rychlejší než naši proudaři, ale vše jsme nakonec dotáhli a dobře to dopadlo, Béčko mladších obsadilo nakonec krásnou bronzovou příčku. Poté soutěžilo mladší Áčko, na koši musel za chybějícího Toma zaskočit Páťa, který svůj úkol zvládl naprosto parádně a protože se i ostatním vše podařilo bezvadně, mladší Áčko vyhrálo svou kategorii. Poté už se na start chystalo družstvo starších, bohužel nám na poslední chvíli vypadla Anežka a nakonec i Janďa. Museli jsme improvizovat, rozdělovač za Janďu vzal Honza a vůbec se nenechal zahanbit, i když se ho rozdělovač snažil přeprat, nakonec souboj vyhrál Honza. Za Anežku nám na pomoc dorazila Kačka Mikysková, která svůj úkol zvládla suprově a moc jí děkujeme, že nás v tom nenechala. Starším se útok vydařil na jedničku a nakonec obsadili první místo. Všichni si vedli naprosto výborně, jak v požárním útoku, tak i na překážkách, kde jsme nasbírali spoustu medailí. Už se těšíme na další soutěž. Zúčastnilo se nás 22 dětí.

60 metrů s překážkami:

 

Mladší chlapci:  

1. Místo – Vašík Urban

 

Mladší dívky:    

 2. Místo – Lucka Wiedermannová

3.  Místo – Lenka Kameníková

 

Starší dívky:     

1. Místo – Hanďa Soběslavská
2. Místo – Klára Wiedermannová
3. Místo – Míša Špírková

 

Požární útok:

Mladší B:

Koš – Anetka

Béčka – Vojta a Dan

Rozdělovač – Viky a Verča

Levý proud – Adam S.

Pravý proud – Adam M.

  1. místo

Mladší A:

Koš – Patrik

Béčka – Lůca a Vašík

Rozdělovač – Kačka a Fanda

Levý proud – Lenka

Pravý proud – Zuzka B.

  1. Místo

Starší:

Koš – Klára

Savice – Míša

Mašina – Hanďa

Rozdělovač – Honza

Levý proud – Kačka M.

Pravý proud – Zuzka F.

  1. Místo

FOTO A VIDEO

FOTKY 2