8. 9. 2018 – 11. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽ VE VELKÉ HRAŠTICI

V sobotu jsme se zúčastnili 11. ročníku noční soutěže ve Velké Hraštici. V 19:15 jsme dorazili se stanem a vybavením do Velké Hraštice na náves. Sešlo se nás méně než vloni  a tak jsme mohli postavit jedno družstvo kluků a jedno družstvo holek. Ve 21:00 po nástupu a instruktáži ohledně soutěže jsme si vylosovali pořadí, kluci si vytáhli 3. a holky 2. startovní místo. Organizace byla opět perfektní, vše se odehrávalo ve svižném tempu a útoky šly rychle za sebou. Celkem se zúčastnilo 11 družstev žen a 13 družstev mužů. Na to, že někteří běželi noční poprvé, tak jsme si ostudu určitě neudělali. Ve velké konkurenci družstev z Brdské ligy skončily holky na 7.  místě a kluci na 11. místě.

Z našeho sboru se zúčastnili:

Soutěž ženy:

Romča Černá, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Renča Soběslavská, Luboš Souček ml., Radka Brožová, Denisa Svobodová

Soutěž muži:

Luboš Souček ml., Kuba Barták, Roman Wiedermann, Štěpán Souček, Dan Souček, Pavel Popek ml., Filip Staněk

Diváci:

Lucka Mašková, Radim Souček, Luboš  Souček, Radek Souček, Radek Soběslavský

FOTKY A VIDEO