9.9.2018 – Memoriál J. Zajíčka – Sloup

V neděli 9.9. jsme jako každý rok vyrazili na soutěž do Sloupu.  Opět si Sloupečtí hasiči objednali nádherné počasí, jako každý rok. Vyrazilo od nás jedno mladší a jedno starší družstvo. Jak už je u nás tradicí, nedali jsme dohromady kompletní družstvo starších, museli jsme tak improvizovat a rychle učit Filipa spojovat savice. Za Filipa na béčkách pak musela zaskočit Kačka, která si tak odbyla svou premiéru za starší. Ani letos se nám nedařilo, jak bychom chtěli. Starší na první pokus nenabrali vodu, a když se jim to na druhý pokus podařilo, zradil nás rozdělovač, asi ho vyměníme J . Mladším se zase pro změnu nedařila práce s nástřikovými terči. Umístění sice nebylo podle našich představ, ale den jsme si parádně užili a domů jsme si vezli sladkou odměnu.

Mladší:

Koš- Tom

B a C – Lucka a Adam S.

Rozdělovač – Vašík a Fanda

Levý proud – Lenka

Pravý proud – Patrik

  1. místo      35,01s.

 

Starší:

Koš – Klára

Savice – Filip

Mašina – Hanďa

B – Kačka

Rozdělovač – Janďa

Levý proud – Anežka

Pravý proud – Zuzka

  1. místo 29,57s.

FOTO A VIDEO