6.10.2018 – 1.kolo Hry Plamen

Na nějakou dobu poslední soutěží pro nás bylo 1. kolo hry Plamen v Sedlčanech. Tento ročník se do Plamenu zapojilo pouze družstvo starších, protože nám děti rostou a v mladších máme málo dětí připravených na tuto soutěž. Soutěžilo se ve štafetě CTIF a štafetě 4×60 metrů. Jako vždy brzký ranní odjezd v 6:20 nebyl úplně příjemný, ale všichni dorazili včas. Ráno byla jako vždy velká zima, během dne ale vykouklo sluníčko a pěkně hřálo. První pokus ve štafetě CTIF nebyl úplně ukázkový, trestné vteřiny na žebříku a zakopnutí Lucinky, naštěstí se nic nestalo a druhý pokus už se povedl. Štafetu 4×60 metrů jsme zvládli bezvadně. Byli jsme tentokrát velmi dobře zásobeni jídlem, slaný štrůdl, perník, bábovka a k obědu nám přijely i ještě teplé kuřecí řízečky. Bohužel se ukázalo, že jedna plná mísa řízků je prostě málo a naši vedoucí a instruktoři měli smůlu, děti byly rychlejší J vedoucím zůstal bochník chleba a taška rohlíků J Soutěž tentokrát probíhala velmi dobře a už kolem poledne jsme vyráželi domů.

CTIF:

Žebřík – Míša

Hadice – Anežka

Podlez – Lucinka

Přeskok – Janďa

Hasičák – Honza

Sprint – Kačka

Hadice – Klárka

14.místo

 

4×60 metrů:

1.pokus: 

lávka – Janďa

Přeskok – Míša

Hasičák – Honza

Hadice – Klárka

2.pokus:   

lávka – Janďa

Přeskok – Anežka

Hasičák – Lucinka

Hadice – Kačka

10.místo

Doprovod:

Kuba Barták, Dan Souček, Filip Staněk, Hanďa Soběslavská, Lucka Mašková, Ilča Housková

FOTO A VIDEO