27. 10. 2018 – Čerpání bazénu

27. 10. 2018 jsme čerpali vodu z bazénu. Týden před tím byla naše zásahová jednotka oslovena o pomoc při odčerpání bazénu občanem Malé Hraštice. V 9:45 jsme se sešli u hasičské zbrojnice. Připravili a naložili jsme hadice, přejezdy a kalové čerpadlo do aut. Po příjezdu na místo jsme roztáhli hadice a umístili na komunikaci přejezdy. Čerpat jsme začali v 10:15 a vodu jsme odváděli na louku pomocí 10 hadic B. V 10:50 byl bazén celý vyčerpaný. Potom došlo na úklid použitých prostředků, které jsme potom odvezli zpátky do zbrojnice.  Celá akce končila v 11:15.

Ze zásahové jednotky se zúčastnili: Radim Souček, Luboš Souček, Roman Bičiště, Radek Soběslavský a Roman Wiedermann

Ze sboru pomáhali: Dan Souček a Filip Staněk

 

Použitá technika: kalové čerpadlo Heron, 2 savice, 10 hadic B,
2 přejezdy, soukromá osobní vozidla