28. 10. 2018 – slavnostní položení věnce

V neděli 28. 10. 2018 se slavil státní svátek – Den vzniku samostatného Československa. Letos to bylo o to víc jubilejní, protože se slavilo 100 let. 

Náš sbor toto výročí uctil slavnostním položením věnce a minutou ticha u pomníku padlým obětem obou světových válek. 

K slavnostním položení jsme se sešli ve 12:45 hodin u zbrojnice a ve 13:00 jsme vyrazili pochodem k pomníku. Po položení věnce si vzal slovo starosta sboru p. Kykal a pronesl proslov.

Akce se zúčastnili: Ladislav Kykal, Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Daniel Souček, Martin Souček, Filip Staněk, Tomáš Jirotka, Pavel Popek ml., Radek Soběslavský, Matin Jech, Jakub Barták, Lucka Mašková, Miluška  Součková, Helča Wiedermannová, Klára Wiedermannová, Katka Wiedermannová, Lucka Wiedermannová, Roman  Wiedermann