Mikulášská nadílka 2018

2. 12. 2018 – letos jsme mimořádně konali Mikulášskou nadílku v neděli.

V 10:00 hodin začala příprava sálu uspořádáním stolů, židlí a výzdobou. Přivezli jsme občerstvení a balíčky pro děti. Mezitím si DJ připravil hudební aparaturu.

Dětem jsme letos přichystali pár překvapení. Hned u vstupu je přivítal jeden strašlivý pekelník a další na ně čekal hned za vstupem s Pekelnou knihou hříchů. Do té mohli rodiče nahlásit nějaké ty lumpárny svých ratolestí. Po zapsání do knihy dostalo každé děcko od čerta červené razítko na ruku. Pro děti byli připravené soutěže za odměny. Pak už se jen čekalo na příchod čertů, Mikuláše a anděla. Za přednesení básničky nebo za zazpívání písničky dostali děti od Mikuláše balíček se sladkostmi.

I když byli plakáty vyvěšeny skoro s měsíčním předstihem, dorazilo k našemu nemilému překvapení málo dětí. Doufáme, že příští rok to bude s účastí lepší.

Nadílka končila úklidem sálu.