29.3.2014 – Závod požární všestrannosti a štafeta dvojic

29.3.2014

jsme se vypravili do Smolotel na

Závod požární všestrannosti (braňák) a štafetu dvojic.

Tentokrát jsme nemuseli být na soutěži už v 7 hodin, ale až před devátou, takže jsme nemuseli vstávat tak brzy, což bylo pro všechny určitě příjemné. I počasí nám tentokrát přálo a celý den bylo krásně a svítilo sluníčko. Mladší měli startovní číslo 4, starší 18. Jako první se soutěžilo ve štafetě dvojic, až poté se běžel braňák. V braňáku jsme museli zvládnout střelbu ze vzduchovky, topografii, orientaci mapy, značky technických prostředků, hasební prostředky, zdravověda, uzlování a lezení po laně. Jak mladší tak i starší to zvládli bezvadně. Jediné co se nám bohužel nezdařilo byla štafeta dvojic v podání našeho staršího družstva, bohužel jsme obsadili poslední 19. místo, ale nemůže se nám dařit vše. Mladší obsadili ve štafetě 12. místo. V braňáku obsadili mladší 11. místo a starší 13.místo.

FOTKY A VIDEO

FOTKY OD EVY