18. 5. 2019 – OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM SPORTU Ve velké lečici

V pátek 17. 5. 2019 proběhlo na hřišti školení rozhodčích a rozdělení funkcí.

V sobotu 18. 5. 2019 se konala na fotbalovém hřišti ve Velké Lečici soutěž v požárním sportu 22. okrsku dětí i dospělých. Zúčastnily se sbory Velké Hraštice, Malé Hraštice, Velké Lečice a Nové Vsi pod Pleší.

Dopoledne v 9:00 hodin se rozeběhla soutěž dětí. Po nástupu odstartovala soutěž v překážkách jednotlivců. Pak následovaly dětské požární útoky. viz zpráva dětí.

Po obědě začala soutěž v překážkách jednotlivců dospělých. Náš sbor zastupovalo mladé kvarteto holek ve složení Klára Wiedermannová, Denisa Svobodová, Hanďa Soběslavská a Anežka Popková a kvarteto kluků ve složení Tomáš Souček, Dan Souček, Pavel Popek ml. a Ondra Měchura. Pak následovaly požární útoky, kde jsme měli postavené jedno družstvo mužů a dvě družstva žen. Holky obsadily v obou kategoriích 2. místo a chlapi také 2. místo.

Počasí nám přálo a celá soutěž se obešla bez úrazů.

FOTO a VIDEO

Soutěž ženy st:

Romča Černá, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Mirka Měchurová, Miluška Součková, Hanďa Soběslavská

Soutěž ženy ml:

Kačka Housková, Klára Wiedermannová, Hanďa Soběslavská, Simča Housková, Aněžka Popková, Lucka Mašková, Denisa Svobodová

Soutěž muži:

Luboš Souček ml., Dan Souček, Tomáš Souček, Pavel Popek ml., Kuba Barták, Filip Staněk, Ondra Měchura

Rozhodčí:

Radim Souček, Luboš Souček, Roman Wiedermann, Ilona Housková, Lída Součková