28.9.2019 – Posvícení Bojanovice

Sobotu 28.září jsme strávili v Bojanovicích na posvícenské soutěži. Hned v půl osmé ráno vyrazily na soutěž naši mladí hasiči s jedním namixovaným družstvem. Museli jsme startovat v kategorii starších a to nás dost znevýhodnilo, naštěstí jsou naši mladší tak dobří, že se nenechali zaskočit a i ve starších odvedli skvělý výkon. Měli jsme tentokrát vážně zajímavě poskládaný tým, málo kdo dělal něco, o čem může říct, že to umí 🙂 Nutno dodat, že Filip na koši a Zuzka na savicích předvedli, že se nezaleknou a prostě proudařům tu vodu pošlou, i když neumí nabrat. I ostatní v týmu dnes vše zvládli, jak nejlépe uměli. Požární útok byl navíc doplněn o další disciplínu. Před samotným odstartováním útoku musela dvojice závodníků proskákat dráhu z připravených pneumatik a džberovkou naplnit sklenici, teprve poté se mohl běžet útok. Doplňkového úkolu se ujala Kačka se Zuzkou a bylo vidět, že džberovku už znají. I přes veškerou snahu naše družstvo nakonec obsadilo 6.místo. Přesto jsme si soutěž užili a zakončili jsme tak sezonu požárních útoků.

Ihned po dětech začala soutěž pro dospěláky. Za náš sbor se zúčastnilo družstvo žen, doplněné o jednoho muže. Stejně jako děti, i dospělé čekala stejná doplňková disciplína. Té se za ženy ujala Jarka s Kačkou. Jarka pumpovala jako o život, i samotný útok se ženám povedl a po prvních pokusech si ženy držely druhé místo. Nakonec se naše děvčata rozhodla zkusit i druhý pokus a bylo to dobré rozhodnutí, čas byl ještě lepší a konečné první místo bylo pro všechny skvělé zakončení sezony. A jak řekla Simča…lepší byl tentokrát už jen Chuck Norris 😀

Děti:

koš – Filip

savice – Zuzka F.

mašina – Kačka

béčka – Lucka

rozdělovač – Vašík

l.proud – Adam x Dan

p.proud – Patrik

6. místo

Doprovod: Lucka Mašková

Ženy:

koš – Helča

savice – Jarka

mašina – Luboš S. ml.

béčka – Ilča

rozdělovač – Renča S.

l.proud – Simča

p.proud – Kačka

1. místo

Doprovod: Luboš Souček st.

FOTO A VIDEO