27. 7. 2013 – Pohár velitele SDH Velká Hraštice

27. 7. 2013

jsme vyrazili k sousedům do Velké Hraštice na

 Pohár Velitele.

img_0600.jpg

Museli jsme si trochu přivstat, protože po nás byla ještě soutěž dospěláku, ale alespoň jsme odpoledne mohli zalézt do bazénů 🙂 Před devátou hodinou jsme se sešli ve Velké Hraštici a v půl desáté byl nástup družstev a zahájení soutěže. Pořadí na startu se losovalo, přípravce Lukášek vytáhl jedničku a mladším Nikola čtyřku. Takže jsme šli rovnou připravovat základnu. Součástí soutěže nebyl jen samotný požární útok, než mohli soutěžící na základnu k hadicím, museli všichni prohodit míček panákem. Zabralo to spoustu času nejen malým, ale i velkým. Když už byli všechny míčky naházené v panákovy mohlo se běžet na základnu. Každé družstvo mělo dva pokusy. Soutěž skončila před polednem a byli jsme všichni moc rádi, protože nám bylo šílené vedro. Při vyhlášení výsledků jsme si za krásné výkony přebrali diplomy, poháry a nějaké sladkosti a hurá domů.

Mladší:

koš – Janička Soběslavská

béčka + koš – Filip Kameník

béčka + proud – Zuzka Syrovátková

rozdělovač – Nikola Hladíková + Klára Wiedermannová

levý proud – Maruška Syrovátková

pravý proud – Hanďa Soběslavská

Přípravka:

koš – Adam Šandorka

béčka + koš – Kačka Wiedermannová

béčka + proud – Lucka Wiedermannová

rozdělovač – Kačka Rousková + Andrejka Černá

levý proud – Míša Špírková

pravý proud – Lukášek Šandorka

Výsledky:

přípravka 1. místo – Malá Hraštice

mladší 1. místo – Malá Hraštice

2. místo – Libčice

starší 1. místo – Velká Hraštice A

2. místo – Velká Hraštice B

FOTKY