8. 9. 2013 – 9. ročník Memoriálu J. Zajíčka

8. 9. 2013 jsme již podruhé vyrazili do Sloupu na

9. ročník Memoriálu J. Zajíčka

img_0697.jpg

Jelikož se nám na této soutěži minulý rok velice líbilo, rádi jsme se tam vrátili i letos a pokud to bude možné, pojedeme i příští rok. Bezvadně jsme se vyřádili na atrakcích, které pro soutěžící byli připravené, byl tu nafukovací skákací hrad, skluzavky, houpačky a tak podobně. I počasí si ve Sloupu umějí zařídit pěkné, sluníčko svítilo skoro celou soutěž. Jako minulý rok byla soutěž velmi pěkně komentovaná vedoucím dětí ze Sloupu a ani přihlášky opět nezklamali, bylo nutno napsat přezdívky jednotlivců i týmu, na tom se vždy pěkně vyřádíme. Celkem soutěžilo 14 družstev, jako patnácté družstvo bežela přípravka domácího Sloupu, pouze na ukázku, tak budeme doufat, že třeba příští rok zapojí i přípravky do soutěžení a budeme moci vyrazit i mi s těmi nejmenšími. Nás se tentokrát sešlo málo a proto vyrazilo pouze jedno družstvo mladších. Nutno ale dodat, že se všichni snažili, co jim síly stačily. Je vidět, že se opravdu zlepšujeme, což je vidět už z toho, že z předposledního místa, které jsme obsadili minulý rok, jsme se letos vyšplhali na krásné 4.místo,a byl to opravdu boj až do poslední chvíle, nakonec nám třetí místo a tak moc chtěné medajle utekli o vteřinu a půl. Máme sice bramborovou, ale pro nás je to veliký úspěch a zlepšení. Jediné co nám dělalo problém byli nástřikové terče, na které nejsme zvyklý. Všem patří veliká pochvala.

Složení:

Pravý proud – Andulka M.

Levý proud – Hanďa S.

Rozdělovač – Kačka M. + Klárka W.

Béčka – Janďa S. + Filip K.

Koš – Denisa S.

FOTKY A VIDEA