5. 10. 2013 – 1. část hry Plamen – CTIF + 4 x 60 m

5. 10. 2013

jsem se zúčastnili prvního kola hry Plamen v Sedlčanech.

Jednalo se o štafetu CTIF a štafetu 4 x 60 metrů.

Vyrazilo jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Odjezd byl jako každý rok velmi brzo, sešli jsme se v 6 hodin ráno u zbrojnice, ani počasí nám moc nepomáhalo, bylo -5°C. Po příjezdu do Sedlčan jsme museli ještě nějakou dobu čekat než nás někdo přihlásí, protože organizátoři opět nestíhali a tak se začínalo později. Nakonec se nástup posunul z osmé hodiny na devátou, a to už jsme byli všichni pěkně promrzlí. Naštěstí okolo desáté hodiny začalo pěkně svítit sluníčko a bezvadně nás zahřálo, až jsme na sobě měli jen mikiny a bylo nám dobře.

První soutěžní disciplínou byla štafeta CTIF a na start šla jako první mladší družstva.

Naši mladší měli číslo 9 a soutěžili ve složení:

1.pokus: žebřík přelézala Míša, o přenesení hadice se postaral Tomášek, laťku podbíhala Kačka W., přeskok měla na starosti Klárka, hasičák na své místo přenesl Filip, volný sprint předvedl Adam a u hadic štafetu zakončila Kačka M.

Bohužel nám nedrželi hadice a dostali jsme 10 trestných vteřin za rozpojení.

2.pokus: na žebřík opět šplhala Míša, i na přenesení hadice zůstal Tomášek, laťku tentokrát podbíhala Lucinka, která předvedla neuvěřitelný sprint, o přeskok se tentokrát pokusila Kačka, bohužel její dlouhá noha škrtla o překážku a ta spadla, štěstí, že nespadla i Kačka, hasičák zůstal na starosti Filipovi, volný běh patřil Adamovi jako v prvním pokusu a na hadicích tentokrát zakončovala Klárka

I za tento pokus jsme dostali 10 trestných vteřin za přeskok, ale nevadí.

Skončili jsme na 11. místě z 15.

Po mladších následovala starší družstva, naši starší měli startovní číslo 17, složení:

1.pokus: žebřík – Tomáš, přenesení hadice – Maruška, podběhnutí laťky – Zuzka, přeskok – Denisa, hasičák – Dan, volný běh – Nikča, hadice – Andulka

Bohužel ani tentokrát jsme se neobešli bez trestných bodů, a to za vyšlápnutí z dráhy.

2.pokus: jsme šli v téměř stejném složení, akorát se prohodila Andulka s Denisou na přeskoku a hadicích, tento pokus jsme zvládli bez trestných vteřin.

Obsadili jsme 15. místo z 20.

Druhá disciplína: štafeta 4×60 metrů.
Mladší

1. pokus: Lávka – Lucinka, přeskok – Míša, hasičák – Filip, hadice – Kačka

2. pokus: lávka – Tomášek, přeskok – Kačka W., hasičák – Adam, hadice – Klárka

Obsadili jsme 14. místo.

Starší

1.pokus: lávka – Tomáš, přeskok – Denisa, hasičák – Dan, hadice – Andulka

2.pokus: lávka – Maruška, přeskok – Zuzka, hasičák – Nikola, hadice – Andulka

I tady jsme obsadili 15. místo.

Fotky