30. 11. 2013 – 2. část hry Plamen

30. 11. 2013

jsme vyrazili do Příbrami na

ZIMNÍ SOUTĚŽ

Museli jsme si zařídit, abychom mohli soutěžit v dopolední části soutěže, protože jsme chtěli odpoledne stihnout mikulášskou nadílku v sokolovně, kterou pořádali naši dospěláci od hasičů. Vypravilo se jedno družstvo mladších a jedno starších.

Mladší:

Hanďa Soběslavská, Kačka Mikysková, Klára Wiedermannová, Janďa Soběslavská

Starší:

Luboš Souček, Tomáš Pihar, Denisa Svobodová, Andulka Mikysková

Ihned po příjezdu jsme si vylosovali startovní čísla, mladší číslo 1 a starší 7. Ihned po nástupu šlo naše mladší družstvo na start. Plnil se test, poté pexeso složené z dopravních značek, technických značek a odznaků odborností, dále optická signalizace, uzlová štafeta, orientace mapy a určování topografických značek, pořadovka, štafeta jednotlivců, štafeta s určováním technických prostředků a hadicové kolo. Mezitím co mladší bojovali,starší byli na přednášce vodních záchranářů. Po doběhnutí mladších družstev, se do tělocvičny postupně přesouvali starší a mladší k záchranářům. Výsledek nakonec nebyl nejhorší, všichni se moc snažili a bylo vidět zlepšení.

Výsledky: Mladší – 12. místo (z 16)

Starší – 16.místo (z 21)

FOTKY