9. 9. 2012 – 8. ročník Memoriálu J. Zajíčka

9. 9. 2012

jsme se zúčastnili

8. ročník memoriálu Jaroslava Zajíčka

ve Sloupu u Davle

Vyrazili jsme jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Soutěžilo se pouze v požírním útoku, každé družstvo mělo dva pokusy. Stříkalo se na nástřikové terče, což mi nemáme moc natrénované, ale poradili jsme si. První pokus starších se sice moc nevydařil, neklaplo nám to u rozdělovače a nakonec nám i spadl koš ze savice, ve druhém pokusu jsme ovšem vše napravili a pokus se povedl. U mladšího družstva to bylo přesně naopak, první pokus vyšel parádně a při tom druhém jsme také dostali červený praporek, a to za šlápnutí na čáru u terčů. Ve Sloupu měli velmi originální přihlášky, muselo se vyplňovat heslo družstva a přezdívky.

Družstvo starších vyrazilo ve složení:

Koš – Denisa Svobodová

Savice – Zuzka Bartáková

Mašina – Luboš Souček

Béčka – Kačka Mikysková

Rozdělovač – Dan Souček

Pravý proud – Tomáš Pihar

Levý proud – Andulka Mikysková

Video z útoku starších

Mladší družstvo:

Koš – Janička Soběslavská

Béčka – Dan Jeřábek

Rozdělovač – Dan Souček

Pravý proud – Hanďa Soběslavská + Míša Špírková

Levý proud – Klárka Wiedermannová + Filípek Kameník

Video z útoku mladších

Počasí nám tentokrát opravdu přálo, pěkně jsme se ohřáli. Družstvo mladších nakonec s časem 36,6s obsadili 6. místo z celkových 7. A starší s časem 34,95s obsadili 8. místo z celkových 9. No prostě nikdo nechtěl trhat partu a tak jsme si obsadili obě předposlední místo, ale berme to s úsměvem, jsme přece DRUHÝ, sice od konce, ale co, nám to přece nevadí, zasoutěžili jsme si, užili jsme si pěkné odpoledne a vyhráli jsme i spoustu dobrot.

FOTO ZDE