1. 12. 2012 – Zimní soutěž

1. 12. 2012 jsme vyrazili na

Zimní soutěž do Příbrami

Vyrazila dvě družstva, mladší a starší.

Mladší ve složení:

Hanďa Soběslavská, Kačka Mikysková, Klárka Wiedermannová a Petr Štěpánek

Starší:

Luboš Souček, Tomáš Pihar, Dan Souček a Andulka Mikysková

Vyrazili jsme brzy ráno (v 7 hodin), po příjezdu jsme si vylosovali startovní čísla, mladší číslo 4 a starší 12. První soutěžili mladší a starší mezi tím byli na přednášce o vodní záchranné službě, poté se družstva vyměnila. První soutěžní disciplínou byl test, který se oběma našim družstvům povedl, druhý úkol bylo pexeso z topografických a dopravních značek a z odznaků odbornosti, i tato disciplína nám šla docela dobře. Třetí disciplínou byla optická signalizace, tady obě družstva měla jednu chybu. Poté nás čekali uzle, tahle disciplína nám ale vůůůbec nešla a nachytali jsme spoustu trestných bodů, při orientaci na mapě už to bylo lepší. Pořadová příprava nám také šla, mladší družstvo bylo dokonce pochváleno 🙂 Při štafetě jednotlivců se dařilo více naopak staršímu družstvu, mladší nachytali nějaký ten trestný bodík. Předposlední disciplínou byla štafeta s určovaním technických prostředků a poslední bylo hadicové kolo. A pak už jsme mohli jet domů a jít na mikulášskou nadílku do sokolovny.

Výsledky:

starší 21. místo z celkových 25

mladší 14. místo z celkových 17

A na konec FOTKY

Reportáž ze soutěže