10. 9. 2022 – 13. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽ VE VELKÉ HRAŠTICI

V sobotu jsme se zúčastnili 13. ročníku noční soutěže ve Velké Hraštici. V 19:15 jsme dorazili se stanem a vybavením do Velké Hraštice na náves. Sešlo se nás víc holek než chlapů a tak jsme mohli postavit jedno družstvo kluků doplněné o 2 holky a jedno družstvo holek. Ve 21:00 po nástupu a instruktáži ohledně soutěže jsme si vylosovali pořadí, kluci si vytáhli 1. a holky 2. startovní místo. Organizace byla opět perfektní, vše se odehrávalo ve svižném tempu a útoky šly rychle za sebou. Celkem se zúčastnilo 3 družstva žen a 10 družstev mužů. Na to, že někteří běželi noční poprvé, tak jsme si ostudu určitě neudělali. Holky skončily na 3.  místě a kluci ve velké konkurenci družstev z Brdské ligy na 8. místě.

Z našeho sboru se zúčastnili:

Soutěž ženy:

Romča Černá, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Klára Wiedermannová, Lucka Wiedermannová, Katka Wiedermannová, Katka Beranová,

Soutěž muži:

Luboš Souček ml., Kuba Barták, Roman Wiedermann, Radek Soběslavský, Radek Souček, Klára Wiedermannová, Katka Wiedermannová