135. LET VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ SDH NOVÁ VES POD PLEŠÍ

V sobotu 17. 6. 2023 slavili kolegové z SDH Nová Ves pod Pleší výročí 135 let od založení sboru.

Sešli jsme se na fotbalovém hřišti v 12:00. Připravili zázemí pro náš tým dospělých a čekali na slavnostní nástup. Po nástupu začaly klasické útoky dětí, které hned po prvním družstvu překazila pořádná průtrž mračen. Nakonec si všechna družstva svoje útoky odběhala. Nám se bohužel děti nesešly.

Pro děti následovalo vystoupení kouzelníka a dospěláci čekali na útoky v jejich kategoriích, které byly rozšířeny o doplňkovou soutěž.

Po skončení útoků, nástupu a předání cen byla volná zábava, ke které hrála skupina FORTE. Toho jsme se už bohužel nezúčastnili, protože jsme za celé odpoledne byli pořádně vyfoukaní a utahaní. Letos se počasí moc nevyvedlo.

Protože se nás sešlo málo tak jsme museli postavit dvě smíšená družstva. Mix bylo „holčičí“ družstvo, doplněné o půjčenou Báru z Nové Vsi a tři naše kluky, skočilo na výsledkové listině na 4. místě, ale to se ještě opravilo na výsledné 3. místo na bednu.

Za holky se zúčastnili: Jarka Součková, Helča Wiedermannová, Kačka Wiedermannová, půjčená Bára Mesteková, Luboš Souček, Jakub Barták a Roman Wiedermann

Mix2 bylo zase „klučičí“ družstvo doplněné o naší Kačku W., skočilo na 4. místě při vyhlašování. Na výsledkové listině jsme byli třetí, takže nastal trochu zmatek a nakonec jsme zůstali na 4. místě

Za kluky se zúčastnili: Kačka Wiedermannová, Radim Souček, Luboš Souček, Jakub Barták, Tomáš Jirotka, Roman Bičiště a Roman Wiedermann