14.4.2024 – ZPV Přípravek – Nechvalice

Naše přípravka už trénuje od loňského roku a tak je konečně čas začít zase soutěžit více, než do teď. Po dlouhé době jsme se tak zapojili do okresní soutěže přípravek. Pro nás všechny první velká soutěž se konala v Nechvalicích. Soutěžilo se v závodu požárnické všestrannosti, což je běh na cca kilometr dlouhé  trase s plněním různých disciplín. Prvním úkolem bylo uzlování, kde se našim nejmladším podařilo uvázat dva ze tří uzlů. Přeskok přes vodní příkop nám udělal problém v jednom případě, v topografii byla úspěšnost 5 ze 6 kartiček. Technické prostředky a telefonní čísla jsme zvládli bez  jediné chyby. Jen hod na cíl musíme ještě trochu vylepšit, tam se nám moc nedařilo. Všechna družstva nakonec skončila na 1.místě. Soutěž jsme si moc užili a už se těšíme na další.

Soutěže se zúčastnili: Kristián Černý, Nina Illievová, Viky Gerši