Akce kuchyň

Máme novou kuchyň

Naskytla se nám možnost získat novou kuchyňskou linku do naší hasičské klubovny. Jelikož už ta naše stará něco pamatuje, byli jsme rádi za nabídku od Káti, Jitky a Ilči z práce. A tak vzal Zdenek vozík, sedl do auta a vyrazil do Prahy pro naši novou linku, pak už jen stačilo sejít se, starou linku vyklidit, odstěhovat a novou nastěhovat. Den D se uskutečnil v sobotu 4.10.2014. Sešli jsme se v 15:30 a pustili se do vyklízení. Ani jsme nevěřili, kolik nádobí v hasírně máme, malé Wiedermanky si dokonce našli pár kousků do výbavy 😀 . Po vyklizení přišlo rozebrání a vystěhování linky, raději jsme si na pomoc přivolali Luboše a Zdenka. S jejich pomocí jsme vše naložili na multikáru a chlapi to odvezli. Akční a silné ženy 😀 zatím část nové linky nastěhovali na místo té staré. Chlapi nám později pomohli s úpravou zadní části linky, která byla potřeba zaříznout kvůli trubkám, které za linkou vedou. Zavěsili nám horní skříňky a mohlo se pokračovat. Nádobí jsme umyli a nastěhovali do nové linky, vázy a poháry vzala Lída umýt do myčky. Kolem sedmé hodiny jsme se s dobrým pocitem a s radostí z nové linky rozešli domů. Později ještě Káťa B. dodala k lince závěs do rohu, Romča zajistila lištičky a úchytky a chlapi nám připojili odpad. Jarka linku doplnila o mikrovlnku a doufáme, že i novou ledničku si pořídíme.

Sešli jsme se v sestavě: Káťa B., Katka H., Jarka, Lída, Romana, Jitka, Helča, Miluška a Petra