9. 11. 2014 – Brigáda

9. listopadu 2014 v 900 se konala brigáda na úklid zbrojnice a klubovny. Sešlo se nás celkem 10. Naštípali jsme a nanosili dříví do klubovny a zapojili zde odpad v nové kuchyňské lince.

Do zbrojnice jsme nainstalovali poličky na svítilny, vysílačky a adaptér na dobíjení k mašině. Staré stany a další nepotřebný materiál jsme odvezli do haly k našemu autu. Hadice jsme rozdělili na sportovní, dětské a zásahové. Přidělali jsme i držáky na savice a žebřík.

Tentýž den v 1500 jsme jeli do Louňovic pod Blaníkem, kde jsme zakoupili starší PPS 12. Tuto mašinu nám zaplatil OÚ s tím, že si jí dáme do provozuschopného stavu. Se čtyřmi družstvy dětí, dvěma družstvy žen, jedním družstvem mužů a častými zásahy při čerpání vody prostě potřebujeme ještě jeden záložní stroj.

Brigády se zúčastnili:

Členi – Souček Radim, Souček Radek, Souček Luboš st., Wiedermann Roman, Bičiště Roman, Popek Pavel st., Popek Pavel ml., Soběslavský Radek

Mladí hasiči – Souček Luboš ml.

Budoucí člen – Jirotka Tomáš

Pro PPS 12 jeli: Souček Radim, Souček Radek, Popek Pavel st., Wiedermann Roman