11. 11. 2014 – zásah

11. listopadu 2014 v 1500 byl veliteli sboru z KOIS v Kladně ohlášen požár sklepa rodinného domu č.p. 85. K domu jsme přijeli jako druzí, na místě již zasahovala jednotka z Nového Knína v dýchacích přístrojích. Ze sklepa se valil hustý černý kouř a v jednom  sklepním okně byli vidět plameny. Po rozbití okna, uhašení ohně a odvětrání kouře prohledali jednotky z SDH Nový Knín a HZS Dobříš sklep, kde už žádné další ložisko požáru nenalezli. Naše jednotka tvořila zálohu na místě události a řídila dopravu na hlavní komunikaci, kde zrovna probíhala odpolední dopravní špička, když jezdí lidé z práce a školní autobusy. Provoz byl omezen stojícími velkými hasičskými vozy a několika osobními. V 1700 odjeli všechny jednotky na své stanice a naše jednotka skončila také.

Zasahující: Souček Radim, Souček Radek, Souček Luboš st., Popek Pavel st., Mikyska Pavel, Wiedermann Roman