Archiv rubriky: Akce 2020

25. 7. 2020 – Brigáda u rybníku Dolejšáku

Na žádost obecního úřadu jsme v sobotu dopoledne provedli čištění rybníku Dolejšáku. Vylovili jsme kameny naházené do rybníka a umístili je zpět do zpevňující hráze. Dále jsme vytahali řasy a rákos a odvezli do BIO odpadu.

Brigády se zúčastnili: Radim Souček, Luboš Souček, Daniel Souček, Radek Soběslavský, Roman Wiedermann

13. 6. 2020 – SBĚR STARÉHO ŽELEZA

13. 6. 2020 – jsme se sešli ráno v 830 před hasičárnou k plánované brigádě na sběr starého železa. Přišlo nás celkem devět chlapů. Vyrazili jsme pro techniku a začali sbírat železo od nádraží směrem do obce. I když se to z počátku nezdálo, odvezli jsme nakonec 3 plné plaťáky za traktorem a 4 multikáry.  Se sběrem jsme skončili po 12. hodině.

Odvoz svozovým autem sběrných surovin proběhl zároveň se svozem.

Děkujeme všem, kteří nám darovali
staré železo.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Kuba Barták, Pavel Popek, Pavel Popek ml., a Roman Wiedermann.

31. 1. 2020 – HASIČSKÝ PLES SDH MALÁ HRAŠTICE

V pátek 31. 1. 2020 jsme pořádali tradiční hasičský ples SDH Malá Hraštice. S přípravami jsme začínali jako vždy s dostatečným předstihem. Sehnat tombolu a sponzory je už taková samozřejmost a podílí se na ní skoro každý člen. Ve čtvrtek den před plesem jsme připravovali výzdobu sokolovny a stoly s židlemi. V pátek dopoledne jsme začali navážet tombolu a připravovat plachtu s výhrami. Pár obětavců si na to vyhradilo den dovolené a všechno jsme stihli připravit včas. Letos nám poprvé k poslechu a tanci hrála kapela BOSÁCI, která přijela v 17:30 hodin. Hrát se sice mělo podle pozvánek od 20:00 hodin, ale protože stále přicházeli další hosté, posunuli jsme začátek na 20:30. Velitel sboru přivítal všechny přítomné a vysvětlil pár věcí k organizaci večera. Hostů přišlo 265 a v tombole bylo připraveno 330 cen.  Tombolu jsme začali prodávat ve 22:00 hodin. Lístek do tomboly se prodával za 30,- Kč a vyhrával každý třetí.

Tímto děkujeme všem sponzorům za dary do tomboly.

Naše děvčata si opět nacvičily novou choreografii na vystoupení, které nám předvedly ve 23:00 hodin. 

Nejdříve předvedly kreaci na úryvek z filmu Ecce homo Homolka, „kde by mohla Heduš být, kdyby…

Následovalo Čajkovského Labutí jezero v podání 13 labutí.

Zakončení bylo tradiční Paso Doble.

HOLKY OBROVSKÝ OBDIV A DĚKUJEME!!!

Ve 03:00 se blížil konec plesu a utahaní jsme šli načerpat síly na dopolední úklid. Ten jsme si domluvili už na 11:00 hodinu a tím zakončili náš letošní ples.

FOTO A VIDEO