25. 7. 2015 – Pohár velitele SDH Velká Hraštice

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu 25.7.2015 jsem vyrazili k našim kamarádům a sousedům do Velké Hraštice, na jejich tradiční pohár velitele. Stejně jako minulý rok se nás kvůli prázdninám sešlo méně, ale přesto jsme měli do každé kategorie jedno družstvo. Jak už je u velkohraštických zvykem, byla pro nás připravena doplňková disciplína. Alespoň jsme měli nějaké oživení soutěže. Celé družstvo dostalo plastové lžičky a muselo přenášet vodu z kýblu do plastové lahve a vyplavit tak míček ven potrubím, když byl míček venku mohl teprve začít samotný požární útok. Kromě jednoho natlučeného a namodralého zadku se nám naštěstí nic nestalo. Zničený zámek u mašiny nám naši nejšikovnější chlapi pohotově vyměnili a mohli jsme tak soutěžit dál. Při prvním pokusu se bohužel našim starším nepodařilo spojit savice a tak byl pokus neplatný, napodruhé už byl pokus platný. Dopoledne jsme si užili a domů jsme mohli jít spokojení.

Přípravka:

Koš – Lukášek Šandorka

Béčka – Lenka Kameníková a Terka Škodová

Céčka – Anetka Nesměráková

Rozdělovač – Honzík Mařík

Levý proud – Matěj Souček

Pravý proud – Verča Votavová

1. místo 🙂

Mladší:

Koš – Klárka Wiedermannová

Béčka + céčka – Míša Špírková a Honzík Mařík

Rozdělovač – Tom Havelka a Martin Souček

Levý proud – Lucka Wiedermannová

Pravý proud – Kačka Wiedermannová

1. místo 🙂

Starší:

Koš – Klárka Wiedermannová

Savice – Denisa Svobodová

Mašina – Hanďa Soběslavská

Béčka – Anežka Popková

Rozdělovač – Dan Souček

Levý proud – Martin Souček

Pravý proud – Janďa Soběslavská

3. místo 🙂

FOTO

Video dodáme později