29. 1. 2016 – Hasičský ples SDH Malá Hraštice

Letošní ples jsme z důvodů vytíženosti kapely pořádali v pátek. Už ve čtvrtek začaly přípravy zdobením sokolovny a rozmístěním stolů a židlí. Z hasičárny jsme přivezli hadice, přilby, plakáty a stejnokroje na výzdobu a snažili jsme se zde vytvořit příjemné prostředí pro nadcházející večerní ples. V pátek po obědě se připravovala tombola. Díky sponzorům a členům sboru se nám sešlo 328 cen. Velikou měrou se na tom podílela naše příznivkyně paní Stáňa Kortánová. V 1700 hodin dorazila hudební skupina STATIC, která nám hrála i na předchozích plesech. Při první sérii písniček se ještě nikomu na parket moc nechtělo, ale při té druhé se už kapele podařilo rozjet tu správnou zábavu. Od 2200 hodin se prodávala tombola, na kterou se stála dlouhá fronta. Mezitím už všichni nedočkavě čekali, s čím se letos předvedou naše hasičky. Po prodeji lístků do tomboly se holky začaly vytrácet a pomalu se připravovat na svoji show. V půl dvanácté to vše vypuklo a za hudebního doprovodu z filmu „Slunce, seno, erotika“ přicházely naše děvčata na promenádu s knížkami na hlavách. Po nástupu začal jejich neuvěřitelný kankán a parket opouštěly za neutuchajícího potlesku a bouřlivých ovací všech přihlížejících. Za jejich neskutečný výkon jim patří obdiv nás všech. Po vystoupení se začala rozdávat bohatá tombola, ve které bylo i několik hodnotnějších cen. Kapela pak hrála až do tří hodin a my jsme se konečně mohli vyřádit při posledních skladbách našeho plesu. Letošní ples navštívilo 215 hostů a obešel se bez jakýchkoli incidentů a nepříjemností.

Už se těšíme na náš příští ples, který se koná v pátek 27. 1. 2017.

Jménem výkonného výboru sboru si Vás tímto dovolujeme srdečně pozvat.

 

FOTKY A VIDEO

Hasicky - ples SDH Mala Hrastice 2016

Video od Katky