16. 4. 2016 – Přebor jednotlivců na 60 m překážek

IMG_1856

16. 4. po obědě jsme vyrazili do Březnice na přebor jednotlivců na 60 metrů s překážkami. Vyrazili od nás sice pouze 4 holky, ale i tak bylo na soutěži dohromady přes 60 dětí. Ze začátku nám sice počasí moc nepřálo, později ale přestalo pršet a ukázalo se i sluníčko. Soutěž probíhala bezvadně, vše běželo bez zdržování a bez problémů. Kolem páté hodiny bylo vyhlášení a mohli jsme odjet domů. Tentokrát s velkou spokojeností, všechny naše holky si na této soutěži dokázali vylepšit svůj rekord. Časy, které holky na překážkách předvedly byly suprové. Všem patří velká pochvala.

Mladší dívky:

2. místo – Klára Wiedermannová   čas: 18,04 s.

9. místo – Janďa Soběslavská    čas: 23,15 s.

Starší dívky:

7. místo – Hanďa Soběslavská   čas: 17,18 s.

8. místo – Denisa Svobodová   čas:  17,59 s.

FOTKY A VIDEO