26. 7. 2014 – Pohár velitele SDH Velká Hraštice

26. 7. 2014

POHÁR VELITELE SDH VELKÁ HRAŠTICE

Ani prázdniny nám nezabránili jet na Pohár velitele do sousední Velké Hraštice, kam jezdíme často a rádi. Nesložili jsme sice naše obvyklá 4 družstva, ale jen 3, protože naši nejmenší se rozjeli na prázdiny a do toho si ještě Honzík zlomil nohu, takže přípravka tentokrát nebyla. Lukášek, Verunka a Anetka se připojili k mladším a protože jsou moc šikovní, vůbec ničemu to nevadilo. Honzík nám byl alespoň fandit a jeho fandění nám opravdu moc pomohlo, protože jsme se umístili moc pěkně. Velkohraštičtí si na nás připravili i doplňkovou disciplínu, jak už to na jejich poháru bývá. Museli jsme se trefovat kroužky na tyčky na stojánku, za každý kroužek, který skočil na tyčce, se od času útoku odečetla jedna vteřina. Dařilo se nám tak průměrně, ale pěkné časy jsme si nahnali i útoky. Nakonec jsme měli všichni velkou radost, dali jsme si šampáňo z lahve, čokoládu, kterou jsme vyhráli a na dalším hasičáku jsme za odměnu od vedoucích dostali zmrzku.

Umístění:

STARŠÍ 1.MÍSTO

MLADŠÍ A 1. MÍSTO

MLADŠÍ B 4. MÍSTO

FOTKY