14. 9. 2019 – 12. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽ VE VELKÉ HRAŠTICI

V sobotu jsme se zúčastnili 12. ročníku noční soutěže ve Velké Hraštici. V 19:30 jsme dorazili se stanem a vybavením do Velké Hraštice na náves. Sestavili jsme jedno družstvo kluků a jedno družstvo holek. Ve 21:00 po nástupu a instruktáži ohledně soutěže jsme si vylosovali pořadí, kluci si vytáhli 7. a holky 4. startovní místo. Organizace byla opět perfektní, vše se odehrávalo ve svižném tempu a útoky šly rychle za sebou. Celkem se zúčastnilo 6 družstev žen a 9 družstev mužů. Ve velké konkurenci družstev skončily holky na skvělém 2.  místě a kluci na 6. místě.

Holky na základně
Kluci na základně

Z našeho sboru se zúčastnili:

Soutěž ženy: Romča Černá, Helča Wiedermannová, Klárka Wiedermannová, Jarka Součková,  Lucka Mašková , Denisa Svobodová a půjčená Gabča Hronová

Soutěž muži: Luboš Souček ml., Kuba Barták, Radek Soběslavský, Štěpán Souček, Dan Souček, Pavel Popek ml., Filip Staněk

Diváci:

Radim Souček, Luboš  Souček, Roman Wiedermann, Lída Součková

FOTKY A VIDEO