Archiv rubriky: Soutěže 2019

27.7.2019 – POHÁR VELITELE – VELKÁ HRAŠTICE Dospělí

V sobotu jsme vyrazili do Velké Hraštice na pohár velitele. Všichni jsme byli zvědaví co velkohraštičtí vymyslí za doplňkovou soutěž, když se jim rybník opravuje a na duši se nedá plavat.

Zase nezklamali!!!! 😀

Vymysleli to pěkně. Dvě startovací čáry, jedna pro družstvo a druhá pro materiál. K té druhé, se po startu muselo doběhnout, vše pospojovat a vyrazit k terčům. To, ale nebylo všechno. Po ukončení útoku se muselo vše zase smotat a umístit na druhou startovací čáru, přesně tak, jak to bylo při startu. Celé družstvo pak muselo být na první startovací čáře a poslední dobíhající teprve mohl stisknout tlačítko k zastavení časomíry.

Běželo se na dva útoky, takže jsme si pěkně zamotali. Soutěž se nakonec povedla i když se druhé útoky běhali za deště.

Nasadili jsme dvě družstva holek a jedno chlapů. Družstvo holek Mix, které doplnili dva kluci, skončilo na krásném 3. místě. Druhé družstvo skončilo šesté. Chlapy skončili také na šestém místě.

Družstvo holek: Helča Wiedermannová, Klára Wiedermannová, Ráďa Brožová, Renča Soběslavská, Hanďa Soběslavská, Romča Černá, Jarka Součková,

Družstvo holek MIX: Jarka Součková, Ilča Housková, Klára Wiedermannová, Ráďa Brožová, Hanďa Soběslavská, Tomáš Souček, Luboš Souček ml.

Družstvo chlapů: Radek Souček, Štěpán Souček, Tomáš Souček, Luboš Souček ml., Radek Soběslavský, Kuba Barták, Roman Wiedermann

Fotky a videa

29. 6. 2019 Soutěž v krámech

V sobotu vyrazilo naše smíšené ženské družstvo na Soutěž o pohár starosty do Krámů. Soutěž začíná doplňkovou disciplínou překonání rybníka dvěma členy družstva. Ty na druhém břehu vypijí pivo a předají štafetu dalšímu, který musí smotat hadici, až teprve může začít samotný útok. Voda se saje přímo z rybníku a protože dráha je krátká požívá se na každém proudu jen jeden kus hadice C. Každý proud musí sestřelit plechovku a společně pak trefit terč. Naše družstvo získalo v kategorii žen 1. místo a celkově se umístili na 2. místě. OBROVSKÁ GRATULKA.

Zúčastnili se: Jarka Součková, Simča Housková, Kačka Housková, Renča Soběslavská, Denisa Svobodová, Tomáš Souček, Luboš Souček ml.

Doprovod: Ilča Housková, Luboš Souček

Video 1. útok Video 2. útok

22. 6. 2019 – Soutěž o pohár starosty obce

V sobotu jsme se zúčastnili Soutěže o pohár starosty obce Nové Vsi pod Pleší. Soutěž měla začít ve 13:00 hodin, ale překazila to průtrž mračen a to hned 2x za sebou. Kvůli tomu byla i zrušená tradiční doplňková soutěž slalom se zahradním kolečkem.

Soutěž tedy začala až ve 14:00 hodin a my jsme nasadili jedno družstvo holek a jedno chlapů. Běželo se na dva útoky, ve kterých nakonec skončili holky na skvělém 1. místě a chlapi na 3. místě.

Příprava holek na základně.

FOTO a VIDEO

18. 5. 2019 – OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM SPORTU Ve velké lečici

V pátek 17. 5. 2019 proběhlo na hřišti školení rozhodčích a rozdělení funkcí.

V sobotu 18. 5. 2019 se konala na fotbalovém hřišti ve Velké Lečici soutěž v požárním sportu 22. okrsku dětí i dospělých. Zúčastnily se sbory Velké Hraštice, Malé Hraštice, Velké Lečice a Nové Vsi pod Pleší.

Dopoledne v 9:00 hodin se rozeběhla soutěž dětí. Po nástupu odstartovala soutěž v překážkách jednotlivců. Pak následovaly dětské požární útoky. viz zpráva dětí.

Po obědě začala soutěž v překážkách jednotlivců dospělých. Náš sbor zastupovalo mladé kvarteto holek ve složení Klára Wiedermannová, Denisa Svobodová, Hanďa Soběslavská a Anežka Popková a kvarteto kluků ve složení Tomáš Souček, Dan Souček, Pavel Popek ml. a Ondra Měchura. Pak následovaly požární útoky, kde jsme měli postavené jedno družstvo mužů a dvě družstva žen. Holky obsadily v obou kategoriích 2. místo a chlapi také 2. místo.

Počasí nám přálo a celá soutěž se obešla bez úrazů.

FOTO a VIDEO

Soutěž ženy st:

Romča Černá, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Mirka Měchurová, Miluška Součková, Hanďa Soběslavská

Soutěž ženy ml:

Kačka Housková, Klára Wiedermannová, Hanďa Soběslavská, Simča Housková, Aněžka Popková, Lucka Mašková, Denisa Svobodová

Soutěž muži:

Luboš Souček ml., Dan Souček, Tomáš Souček, Pavel Popek ml., Kuba Barták, Filip Staněk, Ondra Měchura

Rozhodčí:

Radim Souček, Luboš Souček, Roman Wiedermann, Ilona Housková, Lída Součková