14. 3. 2015 – oslava MDŽ

14. března 2015 – oslava MDŽ

V sobotu se od 1600 v hasičské klubovně konala každoroční oslava Mezinárodního Dne Žen. Některé členky začaly přicházet už v 1530 a tradiční mužská obsluhující trojice se začala rozjíždět k nelehkému úkolu. A to pohostit všech 28 členek, které do klubovny postupně dorazily. Počasí se moc nevydařilo a tak čajem, kávou nebo grogem žádná z příchozích nepohrdla. Kolem 1700 pronesl velitel sboru, který zastupoval starostu sboru, blahopřání a každé z žen předal kytičku a hubičku. K občerstvení se podávaly chlebíčky a dortíky z cukrárny Stáňa a samozřejmě nealko a alkoholické nápoje. Celé odpoledne a večer byla uvolněná atmosféra a občas bylo slyšet i po celou dobu puštěné rádio. Oslava skončila až okolo půlnoci.