28. 11. 2015 – Mikuláš 2015

  1. LISTOPAD 2015 – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

I letos jsme opět uspořádali Mikulášskou nadílku v místní sokolovně. Už dopoledne jsme začali připravovat zázemí celé akce. Do sokolovny jsme navozili dárečky, občerstvení, připravili stoly a zvukovou aparaturu. Sraz pro obsluhu baru, kuchyně, zvukové aparatury a vstupu byl ve 1330. Oficiální začátek byl ve 1400 hodin, přesto nás už chvíli po našem nástupu překvapili první hosté. Bohužel nám nevyšla kulturní vložka v podobě různých soutěží. Čerti ohlásili příchod kolem 1600, do té doby byla pro děti volná zábava. Malé děti se jako již tradičně čertů báli, těm větším už byli trochu pro smích, dokud na ně pořádně nezahrozili. Mikuláš nakonec rozdělil 98 balíčků za odrecitování básničky nebo zazpívání písničky. Všichni se dobře bavili a kolem 1800 se rozešli poslední hosté a nám začal závěrečný úklid parketu posetého konfetami, stolů, židlí, výčepu a kuchyně. V neděli se odvezli odpadky a aparatura.

Vše jsme úspěšně zvládli a těšíme se na příští rok.

 

 

Nadílky se zúčastnili:

Ženy:

Hana Matějková, Miloslava Rambousková, Katka Housková, Ilča Housková, Zuzka Bartáková, Katka Bartáková, Renča Batulková, Helča Wiedermannová, Lída Součková, Jarka Součková, Mirka Měchurová, Romana Černá, Miluška Součková, Radka Brožová, Denisa Svobodová

Muži:

Ladislav Kykal, Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Roman Wiedermann, Tomáš Jirotka, Zdeněk Barták, Pavel Popek ml., Ondra Měchura, Kuba Barták

FotkyDSC00328