24. 2. 2016 – Plnění odznaků odborností a specializací

24.2.2016 jsme jako každý rok plnily odznaky odborností a specializací. Již třetím rokem je pravidlo, že jezdí dozor na zkoušky dělat některý z členů odborné rady mládeže. Letos k nám zavítal pan Pepa Sobotka ze Skalice, se kterým jsme po skončení zkoušek ještě cvičně vázaly uzle. Bohužel nám letos na plnění odborek nepřišla tři děvčata, takže jsme byli lehce v oslabení.. Ikdyž už většina z nás je v plnění zkušená, přesto byla tréma vidět i na těch nejostřílenějších 🙂 starší si na začátku napsali test, poté šli k ústnímu zkoušení, mladší byli rovnou zkoušení ústně. A děvčata, která plnila odbornost kutil, začla ihned šít, zašívat, zatloukat hřebíky a tak podobně. Nakonec všichni své odborky splnili a Dan Souček dokonce získal poslední odborku, která mu chyběla do sbírky.

Kutil – Míša Špírková, Deniska Smrčinová, Lenka Kameníková

Preventista junior – Zuzka Fialová

Strojník junior – Kačka Wiedermannová, Lucka Wiedermannová, Tom Havelka

Strojník – Filip Kameník, Denisa Svobodová

Cvičitel – Hanďa Soběslavská

Velitel – Dan Souček