2.4.2016 – ZPV a štafeta dvojic – Nechvalice

2. 4. 2016 – ZPV a štafeta dvojic – Nechvalice

nechvalice

2.4. nás čekala další část hry Plamen. Tentokrát závod požární všestrannosti (braňák) a štafeta dvojic. Jak už je u Plamenu zvykem, vyráželi jsme brzy ráno. Sešli jsme se v 7:00 před zbrojnicí, ze začátku jsme měli problém s chybějící členkou staršího družstva Natkou, nakonec se ale přes nějaké problémy vše podařilo vyřešit a mohli jsme vyrazit směr Nechvalice. Po příjezdu jsme se šli přihlásit, starší dostali startovní číslo 3, mladší 1. Nejdříve se soutěžilo ve štafetě dvojic, poté se nastupovalo na braňák. Přednost měli mladší, poté starší. I přesto, že jsme štafetu trénovali pouze jednou, nebyli výkony nejhorší. Starší družstvo dokonce zvládlo oba dva své pokusy bez trestných bodů, bohužel ani to ale nestačilo, musíme zrychlit. Mladší skončili na 12. místě (z 19), starší na 18. místě (z 24). Loňský poměrně pěkný výkon na braňáku se letos podařil obhájit pouze mladším. Jako loni ani jedno naše družstvo letos neposlouchali vzduchovky, střílely kam se jim zachtělo, ta Klárčina dokonce střílela na sousední špalíky 😀 Mladší nakonec skončili na pěkném 10. místě. Zato starším se letos nedařilo. To že nám u starších chyběl Dan, který kvůli své zraněné ruce fungoval jako pomocný rozhodčí, bylo znát. Přišli jsme tak o nejsilnější článek týmu. Přesto se holky snažily bojovat až do konce. I tak skončili ale na 20. místě. Nedopadlo to bohužel ve výsledku jak bychom si přáli, ale nikomu se nic nestalo a počasí nám přálo. Užili jsme si docela pěkný den.

FOTO A VIDEO

Upoutávka na soutěž:

https://goo.gl/photos/xxWN9P2C1nJiaAWU6