21. 8. 2017 – Zásah u požáru motocyklu v garáži rodinného domu

V noci v pondělí 21. 8. 2017 ve 22:35 byl operačním důstojníkem HZS Kladno vyhlášený zásah u požáru motocyklu, který byl zaparkovaný v podsklepené garáži rodinného domu ve Velké Hraštici. Naše jednotka při příjezdu zjistila, že je nutno použít dýchací techniku a čekala na příjezd profesionálních hasičů. Do té doby se pouze hlídalo místo požáru, které již bylo uhašeno majitelem. Naše jednotka také řídila příjezdy a odjezdy hasičské techniky z Nového Knína a Dobříše a Policie ČR na příjezdových cestách. Zásah byl ukončen ve 23:50.

Při zásahu byla použita CAS25, vysílačky, zásahové přilby, dopravní terče a svítilny.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Tomáš Souček, Zdeněk Barták, Pavel Popek a Roman Wiedermann.

(Luboš Souček ml.,)