2. 9. 2017 – POHÁR STAROSTY OBCE NOVÁ VES POD PLEŠÍ

V sobotu jsme se zúčastnili soutěže o pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší. Několik členů pomáhalo dopoledne našim dětem se zajištěním útoků. Součástí odpoledních útoků byla doplňková soutěž. Jeden z členů vyběhl na pokyn startéra k sudu, ve kterém byly uloženy různé nápoje na provázku. V sudu bylo schované pivo alko a nealko, různé druhy limonád, mléko i kefír. To, co si kdo vytáhl, musel celé vypít a vrátit se na startovní čáru. Až potom mohlo celé družstvo vyrazit k útoku. Denisa za holky vytáhla nealko ovocné pivo v plechovce a Ondra za chlapy si vytáhl kefír. Na soutěži bylo 8 družstev žen a 10 družstev mužů. Naše holky se umístily na posledním 8. místě a mladší muži na 6. místě.

Z našeho sboru se zúčastnili:

Soutěž ženy:

Katka Housková, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Renča Batulková, Denisa Svobodová, Luboš Souček ml.

Soutěž muži:

Luboš Souček ml., Dan Souček, Pavel Popek ml., Zdeněk Barták, Kuba Barták, Ondra Měchura, Filip Staněk

Diváci:

Lucka Mašková, Zuzka Bartáková, Luboš Souček, Radim Souček, Roman Wiedermann

FOTO