26.5.2018 – Závěr hry Plamen- Hříměždice

Poslední květnovou sobotu jsme vyrazili na závěr hry Plamen do Hříměždic. Soutěžilo se v požárním útoku a v útoku CTIF. Útok CTIF pro nás byl novinkou, zatím jsme v této disciplíně nikdy nesoutěžili. Nejvíce jsme se báli, že nezvládneme celý závod bez mluvení, ale nakonec jsme to zvládli. Tentokrát to byla soutěž opravdu velmi dlouhá, odjížděli jsme v 6:45 a zpátky jsme přijeli v 17:00. Ještě že nám přálo počasí a bylo vážně nádherně. V dešti bychom to asi nedali.  Soutěžilo se v obou disciplínách najednou, starší soutěžili v útoku CTIF, mladší v požárním útoku, poté se družstva vyměnila. Útok CTIF zvládla obě naše družstva napoprvé velmi dobře, příště už budeme vědět o co jde a budeme se jen zlepšovat. Ani v požárním útoku se nám nedařilo špatně.  Jenže naše starší družstvo se rozhodlo udělat taky něco pro diváky a předvést netradiční požární útok s během na úplně jiné terče, než na ty své 😀 sice to nejdřív vypadalo na infarkt našich vedoucích, fyzické tresty a rvačku ve starším družstvu, ale naštěstí jsme si druhým pokusem vylepšily pověst a cestou domů už jsme se tomu smáli a budeme na to vzpomínat ve srandě. Alespoň si nás od teď budou všude pamatovat 😀 Po soutěži jsme si společně zašli na zmrzku a úplně vyčerpaní jsme se rozešli domů.

Mladší:

Lucka Wiedermannová

Kačka Wiedermannová

Tom Havelka

Vašík Urban

Lenka Kameníková

Fanda Havlíček

Patrik Jelič

Útok CTIF:   14. místo (z 22)

Požární útok:   8. místo    čas: 25,84s.

Starší:

Hanďa Soběslavská

Klára Wiedermannová

Anežka Popková

Filip Kameník

Janďa Soběslavská

Zuzka Fialová

Míša Špírková

Útok CTIF:   13. místo  (z 21)

Požární útok:    6 místo     čas: 21,60s.

 

Celkové výsledky Hry Plamen 2017/2018:

Mladší: 9. místo z celkových 24

Starší: 13. místo z celkových 22

 

Rozhodčí: Ilča Housková a Roman Wiedermann

Vedoucí: Katka Housková, Kuba Barták, Denisa Svobodová

Psychická podpora: Renča Soběslavská a Kykalovi

 

FOTO A VIDEO

VIDEO TV FONKA