29.9.2018 – Posvícení Bojanovice

Poslední letošní soutěží v požárním útoku bylo posvícení v Bojanovicích. Po ránu nebylo úplně teplo, ale když začalo hřát sluníčko, bylo to o něco lepší. Požární útok byl doplněn o sražení plechovek džberovkou. Bohužel dnes u nás neplatilo, to nejlepší na konec. Hned první útok našich mladších se moc nepovedl, nezapojené dva spoje nás dost zdržely. Navíc nám ihned po ukončení pokusu praskla savice. Než nám Kačka s Kačkou dovezly náhradní savice, půjčili nám své savice sousedi z Nové Vsi. Druhý pokus našich mladších už proběhl bez komplikací. Naším dnešním výkonem jsme si vysoutěžili další bramborovou medaili. V prvním pokusu našich starších se Zuzce rozpojila proudnice, naštěstí se nic nestalo a Zuzka byla jen celá promočená. Navíc mašina nebyla zvyklá na Honzu a tak trochu protestovala 🙂 . Při druhém pokusu nás opět zradil rozdělovač, naštěstí Janďa pohotově zareagovala a nenechala se zaskočit. Útok v nové sestavě jsme i tak zvládli dobře. Výkon starších dnes stačil na páté místo. Poslední útoky jsme si užili, ale už teď víme, že nás na jaře bude čekat velká dřina. Určitě máme ještě co zlepšovat a už se těšíme. Snad nějak přežijeme tu dlouhou zimu v hasičárně s naší neoblíbenou teorií 🙁

Mladší:

koš – Patrik

béčka – Verča a Matěj

rozdělovač – Fanda a Adam M.

levý proud – Lenka

pravý proud – Adam S.

 

Starší:

koš – Klára

savice – Míša

mašina – Honza

béčka – Filip

rozdělovač – Janďa

levý proud – Lucka

pravý proud – Zuzka F.

FOTO A VIDEO