17.11.2018 – Zimní soutěž

17.11. jsme vyrazili do Svatého Pole na zimní soutěž. Soutěžilo se v disciplínách: test, uzlová štafeta, určování značek technických prostředků, určování dopravních značek, odznaků odborností a specializací, určování topografických značek a hledání v mapě, štafeta jednic, hadicové kolo a pořadová příprava. Něco se nám dařilo více, něco méně. Každopádně jsme alespoň zjistili, co umíme a na čem musíme ještě zapracovat. Mezery stále ještě máme. Pochvala patří všem soutěžícím, protože každý se snažil, jak nejlépe uměl. Naši starší ovšem velmi překvapili a i přes nemalé chyby obsadili parádní 2. místo.

Mladší:

Lenka Kameníková

Vašík Urban

Adámek Soukup

Matěj Souček

  1. místo

Starší:

Filip Kameník

Tom Havelka

Zuzka Fialová

Kačka Wiedermannová

  1. místo

 

FOTKY