27.7.2019 – Pohár velitele – velká hraštice

Poslední červencovou sobotu jsme vyrazili ke kamarádům do Velké Hraštice na již tradiční pohár velitele. Jako vždy se nás sešlo málo, protože spousta dětí je někde na prázdninách. Vytvořili jsme tedy jedno namixované družstvo, které nastoupilo v kategorii starších. Soutěžilo se v požárním útoku, který byl jako vždy doplněn o tajnou disciplínu. Letos se po sestříknutí plechovek muselo celé družstvo vydat pro tenisák, který musel každý člen družstva donést na předem stanovené místo. Poslední člen poté tlačítkem zastavil časomíru. Chyběl nám strojník a tak zaskočila Kačka, která svůj úkol zvládla více než dobře a strčí do kapsy i některé kluky za mašinou. Náš výkon nám zařídil pěkné druhé místo. Soutěž nás jako vždy bavila 🙂

koš – Klára

savice – Míša

mašina – Kačka

béčka – Verča a Matěj

rozdělovač – Janďa

levý proud – Lucka

pravý proud – Lenka

VIDEO 1
VIDEO 2

Další fotky a videa