2019 – Výroční valná hromada SDH Malá Hraštice

V sobotu 14. 12. 2019 se konala Výroční valná hromada SDH Malá Hraštice v restauraci U kapličky. Výroční valná hromada začala v 18:00 hodin úvodním slovem starosty. Ten přivítal členy sboru, zástupce obecního úřadu a hosty z okolních sborů. Na programu valné hromady byly tyto body: seznámení s činností sboru, zpráva dětí, finanční kontrola hospodaření sboru a volba nových členů výkonného výboru a delegátů na shromáždění delegátů. Nový výkonný výbor byl zvolen takto: Starosta:                      Luboš Souček Náměstek starosty:     Roman Wiedermann Velitel SDH:                 Radim Souček Jednatel:                     Petra Švancarová Hospodář:                   Hana Matějková Preventista:                 Tomáš Jirotka Strojník:                      Radek Souček Vedoucí žen:              Ilona Housková Vedoucí mládeže:      Kateřina Housková                                    Jakub Barták Členové výboru:         Pavel Popek                                    Zdeněk Barták                                    Kateřina Bartáková Revizor:                      Helena Wiedermannová                                    Jaroslava Součková                                    Ludmila Součková Kronikář:                    Miloslava Součková Po ukončení řádných voleb proběhla diskuze, při které pronesli zdravice zástupci z řad hostů. Jako občerstvení se podával guláš s chlebem a pro děti kuřecí řízek s hranolky.