20. 5. 2012 – Okrsková soutěž dětí

20. 5. 2012

jsme se zúčastnili

okrskové soutěže

v Nové Vsi pod Pleší

Soutěžilo se v požárním útoku a v překážkách na 60 m.

Vyrazili jsme tři družstva ve složení:

PŘÍPRAVKA:

košík – Matěj Kočí

mašina – Lukášek Šandorka (s Radkem Součkem)

rozdělovač – Míša Špírková a Adámek Šandorka

levý proud – Martínek Souček a Matěj Smrčina

pravý proud – Kačka a Lucka Wiedermannovy

MLADŠÍ:

košík – Hanďa Soběslavská

mašina – Radek Souček

béčka – Péťa Štěpánek

rozdělovač – Dan Souček

levý proud – Klárka Wiedermannová a Filípek Kameník

pravý proud – Kačka Mikysková a Janička Soběslavská

STARŠÍ:

košík – Jirka Bičiště

savice – Zuzka Bartáková

mašina – Luboš Souček

béčka – Kačka Mikysková

rozdělovač – Dan Souček

levý proud – Tomáš Pihar

pravý proud – Andulka Mikysková

Bohužel chyběli : Kačka Rousková, Honzík Douša, Dan Jeřábek a Marcela Matějková

Počasí se tentokrát velice vydařilo, na sluníčku se pomalu ani nedalo vydržet, ale to nás od soutěžení neodradilo. Na této soutěži jsme měli i velikou podporu rodičů a dalších příbuzných a známých. Přesto byla nervozita veliká. Jako vždy nejen v řadách soutěžících, ale i mezi všemi fandícími. A tentokrát, si už konečně zasoutěžili i ti nejmenší z nás, naše přípravka. Soutěž začala po deváté hodině nástupem všech družstev před rozhodčí a organizátory soutěže. Po nástupu se začínalo požárním útokem, první soutěžily přípravky a po nich mladší a starší. V našem mladším družstvu bohužel po vytažení savice z vody spadl košík a u starších nám chviličku trvalo dostat vodu do hadic, ale to vůbec nevadí, aspoň víme pro příště, jak na to 🙂 Ihned po skončení požárního útoku se začly běhat překážky. Opět se začínalo přípravkou, poté mladší holky a mladší kluci a nakonec starší kluci a starší holky. Mi jsme si překážky zaběhali všichni. Naštěstí se nikdo z nás nezranil a to je vždy to nejdůležitější. Bohužel se ale soutěž bez zranění neobešla, se zraněním skončila soutěžící z Velké Hraštice, tak doufáme, že její noha bude brzy v pořádku. Po překážkách se uskutečnilo vyhlášení výsledků,přebrali jsme si diplomy a dokonce i pohár. Kačka dostala medajli za krásné druhé místo v překážkách a jelo se domů. Teda tak úplně domů ne, než jsme se rozešli dali jsme si točenou zmrzku u cukrárny a tím uzavřeli vydařený den. Už se těšíme na další soutěž.

Výsledky:

POŽÁRNÍ ÚTOK

přípravka 2. místo

mladší 6. místo

starší 7. místo

PŘEKÁŽKY

přípravka: 2. místo – Kačka Wiedermannová

5. místo – Martin Souček

7. místo – Lukášek Šandorka

12. místo – Matěj Smrčina

14. místo – Matěj Kočí

15. místo – Janička Soběslavská

17. místo – Filip Kameník

18. místo – Míša Špírková

21. místo – Adámek Šandorka

22. místo – Lucka Wiedermannová

mladší holky:

6. místo – Hanďa Soběslavská

9. místo – Andulka Mikysková

13. místo – Kačka Mikysková

15. místo – Klárka Wiedermannová

mladší kluci:

4. místo – Dan Souček

9. místo – Jirka Bičiště

10. místo – Péťa Štěpánek

starší holky:

5. místo – Zuzka Bartáková

starší kluci:

5. místo – Luboš Souček

6. místo – Tomáš Pihar

Všem patří veliká pochvala.

Foto ze soutěže