21. 4. 2012 – Štafeta CTIF a štafeta 4 x 60 m

21. 4. 2012 jsme se zúčastnili 1.kola (odloženého z dřívějška) hry Plamen v Sedlčanech

Štafety CTIF a štafety 4 x 60 m

Jelo jedno družstvo ve složení: Luboš S., Marcela M., Dan S.,

Andulka M., Kačka M., Hanďa S., Klárka W.

Vedoucí: Jirka S., Simča H., Katka H. a Kuba B. (pomocný rozhodčí)

Naše podpory : Janička S., Renča S. a Lucka R.

Asi úplně nejhorší pro nás pro všechny byl sraz už v 6:15. Ale soutěž byla od sedmi, takže se nedalo nic dělat a museli jsme si přivstat, naštěstí nezaspal nikdo a mohli jsme vyrazit včas. Vyrazili jsme třemi auty. Jirka, Katka a Renča, která nám svým velkým autem moc pomohla, děkujeme. Po příjezdu do Sedlčan na stadion jsme se šli přihlásit a vylosovat si startovní číslo. Dostali jsme číslo 12. A protože jsme měli dost času, zalezli jsme do tepla do hospůdky u stadionu, dali si čaj a k němu bábovku od Renči a perník od Simči. Po této menší snídani jsme si šli projít trasu, abychom věděli do čeho jdeme. Potom následoval nástup a začlo se soutěžit. Nejdřív běhala přípravka, po ní mladší a pak starší a tedy i my. První se běhala štafeta CTIF. Jako první jsme museli jít na presenci, kde nás kontrolovali podle našich členských průkazek, poté nás vedoucí rozvedli po dráze do úseků kde budeme soutěžit.

V prvním pokusu jsme běželi takto:

Andulka na přelézání žebříku

Hanďa na přenášení hadice

Kačka na podbíhání laťky

Marcela na přeskakování překážky

Dan na přenášení hasicího přístroje

Klárka na běžeckém úseku

Luboš na spojování hadic

V druhém pokusu:

Luboš na přelézání žebříku

Klárka na přenášení hadice

Kačka na podbíhání laťky

Marcela na přeskakování překážky

Dan na přenášení hasicího přístroje

Hanďa na běžeckém úseku

Andulka na spojování hadic.

Druhá disciplína byla štafeta 4x60m

První štafeta byla ve složení:

Andulka na přebíhání lávky

Marcela na přeskoku překážky

Dan na přenášení hasicího přístroje

Luboš na zapojování hadic

Druhá štafeta:

Hanďa na přebíhání lávky

Kačka na přeskakování překážky

Klárka na přenášení hasicího přístroje

Luboš na zapojování hadic.

A soutěž byla za námi. Ani to nebolelo, nervozita, kterou jsme měli všichni po celou dobu závodění najednou opadla a bylo veselo. Nikomu se nic nestalo a to je nejdůležitější. Celý den jsme si užili, jak soutěžení, tak blbnutí ve skateparku. Nakonec je nutné zdůraznit, že všichni se moooc snažili a byli moooc šikovní.

Výsledek pěkný:

CTIF 18.místo z celkových 21

4 x 60 m 17.místo z 21

Fotky ze Sedlčan