4. – 6. 9. 2015 – Oboz

Víkend 4. – 6. 9. 2015 jsme jako již tradičně vyrazili na Oboz. Letošní počasí se nám moc nevyvedlo. Sice pršelo pouze jednou v noci, ale celkově bylo pod mrakem a ani teplota nebyla ideální. Obsadili jsme celkem 7 chatek.

Jako již tradičně byli v pátek k večeři buřtíci a klobásy. V sobotu po snídani se byla jedna parta podívat na vykácené Zvírotice a druhá parta vyrazila na výstavu aut veteránu k Sedlčanům. Odpoledne při procházce lesem jsme nezavadili ani o prašivku. Děcka si koply fotbálek a dospěláci mezi tím připravovali k večeři kusy masa na grilování. Večer u ohně jsme se všichni pěkně nasmáli u dětské hry „Tichá pošta“. Co z nás vypadávalo za paskvily nejde ani popsat 🙂

Nedělní dopoledne bylo uklízecí. Složili jsme stan, naložili vozík vybavením a pomalu vyklízeli naše chatky. Po obědě jsme se rozprchli směrem k domovům.

Odpoledne jsme ještě vyložili vozík v hasičárně.

FOTKY A VIDEO