30. 7. 2016 – Pohár velitele VH

30.7.2016 se konal pohár velitele v sousední Velké Hraštici. Dopoledne byla soutěž pro děti, po obědě pro dospělé. Na tuhle soutěž je pro nás vždycky problém dát družstva dohromady, protože je doba dovolených a většina nás není doma. Dětem se letos podařilo složit pouze jedno mladší družstvo, nikdo z dětí netušil, na který post půjde, přesto všichni zvládli svůj úkol dobře. Jak už je na této soutěži zvykem, vždy je připravená nějaká doplňková disciplína. Pro děti to letos bylo motání toaletního papíru. Šest členů dostalo odmotaný toaletní papír a na výstřel museli všichni papír namotat zpět na ruličku, sedmý člen měl za úkol namotané ruličky navléknout na tyč, teprve potom startoval samotný požární útok. Soutěžilo se na dva pokusy. Naši mladší si nakonec vezli domů pohár za třetí místo, což tedy bylo zároveň i poslední místo, ale nám to náladu nezkazilo 🙂 alespoň jsme si trochu zpestřili prázdniny.

Složení dětí:

koš – Lukášek Šandorka

béčka + céčka – Honza Mařík a Honza Havlíček

rozdělovač – Míša Špírková  a Zuzka Fialová

levý proud – Fanda Havlíček

pravý proud – Martin Souček

Po dětech byla krátká pauza a už začínala najíždět družstva dospěláků. Nám se nakonec podařilo složit družstvo žen i mužů, i když tedy někteří z nás si vyzkoušeli i dosud nepoznané posty 🙂 Tradičně byla doplňková disciplína jízda na rybníku na duši. Za ženy plavala Renča Batulková a druhý pokus zkusila Jarka Součková, která svou jízdu obohatila o perfektní piruetu, aby také diváci měli něco z jízdy 🙂 Za družstvo mužů se do obou pokusů pustil Ondra Měchura. Nakonec skončilo družstvo žen na  5.místě a družstvo mužů na 6.místě.

Ženy:

koš – Jarka Součková

nabírání – Renča Batulková

mašina – Romana Černá

béčka – Miluška Součková (2. pokus Petra Švancarová)

rozdělovač – Káťa Bartáková

levý proud – Zuzka Bartáková

pravý proud – Katka Housková

Muži:

koš – Luboš Souček ml.

nabírání – Kuba Barták

mašina – Luboš Souček st.

béčka – Zdenek Barták

rozdělovač – Radim Souček (2. pokus Katka Housková)

levý proud – Ondra Měchura

pravý proud – Pavel Popek ml.

FOTKY