3. 9. 2016 – Pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší

V sobotu jsme se zúčastnili soutěže o pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší. Několik členů pomáhalo dopoledne našim dětem se zajištěním útoků. Součástí odpoledních útoků, které začaly s menším zpožděním, byla doplňková soutěž pro celé družstvo. Všichni členové, mimo strojníka, museli proskákat šest položených pneumatik s kelímkem vody. Tu museli vylít do připraveného kýblu a vodou musel poslední člen srazit připravenou plechovku na podstavci. Až potom mohlo celé družstvo vyrazit k útoku. Na soutěži bylo 9 družstev žen a 8 družstev mužů. Naše holky se umístily na 5. místě a muži na 6. místě.

Z našeho sboru se zúčastnili:

Soutěž ženy:

Katka Housková, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Radka Brožová, Katka Bartáková, Ilča Housková

Soutěž muži:

Radek Souček, Dan Souček, Luboš Souček ml., Pavel Popek ml., Zdeněk Barták, Roman Bičiště, Kuba Barták

Diváci:

Luboš Souček, Radim Souček, Roman Wiedermann, Tomáš Jirotka, Tomáš Souček

Fotky a video