21. 5. 2017 – Okresní soutěž přípravek

V neděli 21. května jsme vyrazili do Svatého Pole, kde se konala okresní soutěž přípravek. Šlo o soutěž Plamen, upravenou pro ty nejmenší hasičské závodníky, která se řídí podle pravidel ,,Plamínek´´. Celá soutěž je složená ze čtyř disciplín: štafeta CTIF, štafeta 3x50m, štafeta trojic a požární útok se džberovou stříkačkou. Naše přípravka se startovním číslem šest si vedla po celou dobu velmi pěkně. V jednotlivých disciplínách jsme obsadili dvakrát 3. místo, jednou 5. místo a jednou 8.místo. Celkově jsme se umístili na 5. místě z 11.Celé odpoledne jsme si všichni užili a domů jsme odjížděli spokojení jak z výsledku, tak i z krásné odměny v podobě perníkových medailí a dalších dobrot.

ŠTAFETA 3×50 metrů

přeběhnutí lávky – Patrik Jelič

přelezení překážky – Dan Kraus

přenos PHP – Matěj Souček

3. místo

ŠTAFETA CTIF

přenos hadice – Verča Votavová

podlez laťky – Vojta Rytych

zapojení hadice – Patrik Jelič

3. místo

ŠTAFETA POŽÁRNÍ TROJIC

napojení hadice na rozdělovač – Patrik Jelič

spojení dvou hadic – Dan Kraus

připojení proudnice – Vojta Rytych

5. místo

ÚTOK SE DŽBEROVOU STŘÍKAČKOU

napojení hadice – Patrik Jelič

napojení proudnice – Matěj Souček

rozestavění plechovek – Verča Votavová

obsluha džberovky – Katka

8. místo ( asi Katka pomalu pumpovala 🙂 )

FOTO A VIDEO

ODKAZ NA ČLÁNEK O SOUTĚŽI

DRUHÝ ČLÁNEK