17. 11. 2017 Zimní soutěž – Svaté Pole

V pátek 17. 11. byl státní svátek a místo do školy jsme vyrazili do Svatého Pole na zimní soutěž. Vyrazilo jedno družstvo mladších ve složení Lenka, Patrik, Vašík a Tom. Soutěžilo se v disciplínách, které jsou i na zimní soutěži v Plamenu. V testu se nám velmi dařilo, nikdo neměl žádnou chybu. Každý dokonce i uvázal svůj vylosovaný uzel, jen úvazy nám opět trošku dělaly problém. Další problém nám dělala mapa, značky se nám schovávaly a nemohli jsme je najít. Jinak se nám vše docela dařilo. Bohužel nám vše co jsme se naučili, kazily naše předčasné starty, jinak bychom ve štafetě i v hadicovém kole byli bez trestných bodů a dopadlo by to lépe. Musíme mít příště větší trpělivost a počkat si.

Přesto jsme dneska spokojeni za pěkné 6. místo a už se těšíme na další soutěž.

FOTKY A VIDEO