25. 11. 2017 – Zimní soutěž – Plamen

25.11. se v Příbrami konalo druhé kolo hry Plamen a zároveň naše letošní poslední soutěž. Soutěž se skládá z devíti různých disciplín: test, pexeso (složené z dopravních značek, grafických značek a odznaků odborností a specializací), optické signály, uzlová štafeta, orientace na mapě a určování topografických značek, pořadová příprava, štafeta jednic, štafeta s určováním technických prostředků a hadicové kolo. Za nás šlo jako první na start starší družstvo, které si vedlo bezvadně, bohužel dostali k naučení špatný test a nasbírali kvůli tomu 16 chyb. Ostatní disciplíny ovšem zvládli bezvadně a umístili se na 14. místě (z 21). Dokonce i Katka přežila a ani nedostala moc vynadáno. Ihned po skončení starších se na start připravilo mladší družstvo. Mladším se dařilo úplně výborně, dvě chyby v testu, jeden špatný uzel a jeden špatně přiřazený technický prostředek. Jinak vše bez chyby. Mladší si právem zasloužili 3. místo ( z 25). Všichni měli obrovskou radost, protože takový výsledek jsme ještě nikdy v Plamenu neměli.

Mladší: Kačka Wiedermannová
Lucka Wiedermannová
Lenka Kameníková
Tom Havelka

Starší: Hanďa Soběslavská
Janďa Soběslavská
Klára Wiedermannová
Zuzka Fialová

FOTO